Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy

Strona główna

 

Ośrodek Jedliczanka znajduje się w środku grotnickiego lasu, nieopodal malowniczego rezerwatu Grądy nad Lindą. Choć to tylko 20 km od centrum Łodzi to otaczające Jedliczankę piękne lasy Wyżyny Łódzkiej tworzą swoisty mikroklimat. Zapewniają ciszę i spokój, dobrze wpływając na samopoczucie i koncentrację.

Jedliczanka to doskonałe miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń, spotkań okolicznościowych i rodzinnych. Dzięki swojemu położeniu i wielkości Jedliczanka zapewnia kameralny charakter i wyjątkową atmosferę spotkań.

Naszym gościom Jedliczanka oferuje kontakt z naturą, tradycyjne posiłki oparte na lokalnych, naturalnych produktach oraz czystą, zdrową wodę z własnego ujęcia.

Skoro poszukujecie Państwo interesującego i zacisznego miejsca do organizacji:

  • imprez integracyjnych i plenerowych,
  • szkoleń i konferencji,
  • wesel, chrzcin i innych imprez okolicznościowych,

jeśli zależy Państwu na „swojskim klimacie” i dobrej atmosferze, to znaleźliście Państwo właściwe miejsce.

Choć to tylko 18,5 km od centrum Łodzi, lokalizacja w sercu grotnickiego lasu zapewni ciszę i spokój. Otaczające Ośrodek Jedliczanka piękne lasy Wyżyny Łódzkiej, tworzą swoisty mikroklimat dobrze wpływający na samopoczucie i koncentrację. To znakomite miejsce spotkań rodzinnych i biznesowych. Zrobimy wszystko, aby organizowana w Jedliczance impreza miała wyjątkowy klimat i atmosferę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *